Profesor Marek Harat – wybitny neurochirug w Polsce i nie tylko

Witajcie moi drodzy, dzisiaj w tym krótkim przemyśleniu chciałem wam przedstawić osobę, którą szczerze podziwiam jest nim prof. Marek Harat – neurochirurg z wojskowego szpitala klinicznego w Bydgoszczy. Jest to człowiek, który jest nazywany lekarzem od cudów. Jego pokora, wiedza, doświadczenie, a przy tym niezwykła skromność jest zadziwiająca. Zobaczcie sami 🙂


Odsyłam was również do poczytania opinii na znanymlekarzu
Opinie z portalu znanylekarz.pl:

Potwierdzam- lekarz od cudów. 🙂
Miałam guza móżdżku, dotychczas słyszałam, że albo nie da się go w ogóle usunąć, albo po operacji będę chodzić ‘jak pijana’ i na pewno będę miała uszczerbek na zdrowiu po operacji. Inni lekarze mówili, że może lepiej go zostawić, bo jest bez objawów, ale jednocześnie nikt mi nie zagwarantował że ‘jutro’ będzie taki sam.
Jedynie prof. Harat powiedział, że wytnie i to całość, bez żadnej szkody.
Jak powiedział, tak zrobił, a ja całkowicie mu zaufałam. Guz okazał się być gwiaździakiem, więc nie wiem czy za rok czy 20 lat nie zezłośliwiłby się do następnego stopnia.
Jestem wdzięczna Profesorowi za tą operację. Gdyby nie on, nadal żyłabym w strachu co będzie jutro.
Dziękuję, Profesorze, z całego serca

Lekarz cudów!
W innym szpitalu źle zdiagnozowano mojego tatę i stwierdzono iż guz mozgu jest nieoperacyjny. Postanowiłam wysłać wszystkie wyniki do Pana profesora. Na drugi dzień dostałam telefon, że ma stawić się w szpitalu, w celu usunięcia guza! Był to glejak 3 stopnia. Teraz tata jest pod najlepszą opieką dzięki panu profesorowi! Najlepszy lekarz jaki jest na tym świecie! Dziękuję za uratowanie życia tacie.

Na swojej drodze spotkałem wielu lekarzy…lecz ten “lekarz” pozostanie na długo w mej pamięci….lekarz a przede wszystkim człowiek!! Pan prof. bardzo miły, sympatyczny, cierpliwy, wszystko cierpliwie tłumaczy, odpowiada na wszelkie pytania. Szybka diagnoza i przywrócenie dobrego stanu zdrowia. Polecam z całego serca

Wybrane publikacje na jego temat:
https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,19816592,mowia-o-nim-lekarz-od-cudow-kogo-uratowal-juz-prof-harat.html

https://www.newsweek.pl/polska/prof-marek-harat-lekarz-od-cudow-prof-marek-harat-bydgoszcz/0jhvdvz

https://www.sztucznainteligencja.org.pl/prof-marek-harat-nie-wierze-w-sztuczna-inteligencje/

https://www.radiopik.pl/2,83909,prof-marek-harat-i-jego-syn-opowiadali-licealist

https://wyborcza.pl/7,87648,17427000,prof-harat-skalpelem-i-pradem-walczy-z-parkinsonem-agresja.html

Dodaj komentarz